Mikołaje na ulicach Wieruszowa -
A A A

Mikołaje na ulicach Wieruszowa

Po raz kolejny Młodzi Wolontariusze ze Szkolnych Klubów Wolontariatu wyruszyli w podróż mikołajową aby odwiedzić dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Nie ominęli zakładów pracy, urzędników i szpitala. Nie zabrakło ich też  podczas popołudniowej imprezy na Rynku w Wieruszowie.

Pragniemy podziękować wszystkim niżej wymienionym wolontariuszom i ich opiekunom za  udział w tym projekcie a Zarządom Stowarzyszenia Integracyjnego ,,KOS” i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM, za słodycze i zabawki, którymi Mikołaje mogli obdarowywać dzieci.

 

Szkolne Kluby Wolontariatu:

Szkoła Podstawowa Nr. 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie:

Opiekun: Małgorzata Małys

Wolontariusze: Kornelia Owczarska, Julia Pawlak, Sonia Kloc, Amelia Gajewska

Zespół Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie:

Opiekunowie: Natalia Stańczak, Dorota Mazurowska

Wolontariusze :Maciej Bednarek, Zuzanna Zuterek, Magdalena Cichecka,  Patrycja Panek

ZSP  im. Stanisława Staszica w Wieruszowie :

Opiekun: Halina Paluch

Wolontariusze: Julia Kubacka, Marta Maciejewska, Marcelina Wrońska, Jakub Maciejewski, Damian Strzelczyk, Przemysław Pietraszewski.

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie:

Opiekun: Maria Jakubczyk

Wolontariusze: Joanna Jeziorna, Katarzyna Karbowska, Julia Dębiak, Wiktoria Wojtasik, Katarzyna Mazurowska, Katarzyna Małys

 

Wszystkim Wolontariuszom i ich opiekunom współpracującym z Stowarzyszeniem pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za całoroczną pomoc, a z okazji zbliżających się Świąt życzymy dużo radości, satysfakcji z realizowanych zadań , niech każdy dobry uczynek, dobre słowo wraca do Was i daje Wam satysfakcję.

 

Galeria